ÖNEMLİ

ÖZELLİKLE PANDEMI DÖNEMİ KARGOLAR ÜRÜNLERİ ÖZENSİZ TAŞIMAKTADIR.

Paketleri teslim aldığınızda, mutlaka Kargonuzu kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak,
ürünü teslim almayınız.

Not. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Sonradan açtığınız kargolarınızda görünen yıpranmalar, tutanak tutulmadığı için iade kabul edilmeyecektir.

İADE NE KOŞULDA GERİ ALINAMAZ?
Pop by Gaea, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almama hakkını saklı tutmaktadır.

İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI
Almış olduğunuz ürünü kullanmadan (orijinalliği bozulmamalıdır) tahrip etmeden / bozmadan ve paketi açılmadan teslim tarihinden itibaren beş (5) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Ürünü, ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir dilekçe ile bize iletmeniz halinde, iade prosedürü işletilecektir.
Faturası gönderilmeyen ürünler iade edilemez.
Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş ve sair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün iade adresimize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli yol ücreti kesilerek iade edilir.
Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek problemler için, Pop by Gaea müşteri hizmetlerine başvurulabilir. Bunun yanı sıra ürünlerde çıkabilecek problemler ile ilgili firmamız sizin adınıza her türlü girişimi destekleyecektir.


SİPARİŞ İPTALİ
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade veya iptal edilen ve tarafımızdan kabul edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Havale iadeleri 5 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 7 iş günü içinde yapılacaktır.
Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.
Siparişinizle ilgili "İptal Edildi" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.